Ako to funguje?

Aj tá zdanlivo malá renovácia si vyžaduje čiastočné demolačné alebo búracie práce. Pozrite sa ako jednoducho to funguje, aby Vaša renovácia bola jednoduchšia a príjemnejšia.

Obhliadka

Na obhliadke zhodnotíme skutočný stav a dohodneme si požadovaný rozsah búracich aj demolačných prác. Následne Vám vypracujeme cenovu ponuku.

Dohoda práce

Odsúhlasenie samotnej ponuky, termínov a dĺžky trvania prác. Cenová ponuka Vám zabezpečí, ze sa Váš rozpočet, určený na dohodnutý objem prác, nebude navyšovať. Pozrieť cennik.

Demolačné práce

To čo už viac nepotrebujete, vieme bezpečne a bez poškodenia ostatných vecí rozobrať a zbaviť sa vzniknutého odpadu. Takto viete ďalej pracovať na dosiahnutí Vašej renovácie.

Vynáška a upratanie

Vybúranú sutinu a iné demontované materiály rozdelíme podľa ich druhu a vynesieme do kontajnerov. Začistíme priestor, aby ste mohli pohodlne pokračovať v ďalších úpravach.

Odvoz odpadov

Kontajner môžeme pristaviť iba na čas vynosenia a nakládky stavebných odpadov, prípadne aj na dlhšiu dobu, v závislosti od pomerov a umožňujúcej situácie. Pozrieť cenník.

Recyklácia odpadov

Množstvo stavebných odpadov sa dá recyklovať a zúžitkovať na ďalšie využite. Výnimkou nie je napríklad ani stavebná suť, či starý nábytok. Záleži nám, aby sa odpady v čo najväčšom rosahu znova recyklovali, preto ich triedime podľa druhu.